Цегельний завод ПП "Люкс"


-???-

Розпил деревини

Дерево

Продукти розпилу деревини - пиломатеріали. Пиломатеріали можуть бути з різних порід деревини: найпоширеніший пиломатеріал на Україні - сосна, інші, що часто зустрічаються пиломатеріали в тій же ціновій категорії - ялина, вільха, липа, не рідкість представляють собою і більш дорогі породи - клен, дуб, граб, ясен, черешня. До більш дешевим пиломатериалам відносяться пиломатеріали з тополі та берези.У нас Ви завжди зможете придбати якісні пиломатеріали.

На пиломатеріали ціна нами встановлюється досить доступна - ми можемо дозволити собі пропонувати вам відмінну деревину за низькими (у межах розумного) цінами за рахунок того, що наші пиломатеріали виготовляються на найбільш сучасному обладнанні, що дозволяє знизити їх собівартість. Крім того, ми вже дуже давно співпрацюємо з кращими постачальниками деревини, і напрацьовані партнерські відносини - це краще пояснення того, чому у нас ви можете купити дешевше, ніж де-небудь.

Уточнюйте
якість пиломатеріалу: 1, 2 або 3 сорт. Перший сорт - це чиста дошка з живим сучком, 2 сорт - може зустрічатися частково обзел, 3 сорт - обзел присутній у значній кількості, може бути присутнім певна кривизна, сучки, які випали.

При виникненні питань щодо пропонованої продукції, послуги зв'яжіться з нами
за телефонами +380 (67) 3329229, +380 (67) 9997775, +380 (3379) 94566. Наші менеджери з радістю допоможуть Вам у вирішенні питань.

Ми допоможемо вам розібратися у всіх тонкощах і нюансах, що виникають при купівлі пиломатеріалу. Допоможемо вибрати обрізну дошку, брус і інші хвойні пиломатеріали. Дамо консультацію на предмет використання того чи іншого пиломатеріалу. Будь то дошка обрізна, брус або оциліндрований брус. Допоможемо не загубитися в тому багатому розмаїтті пиломатеріалів, яке може запропонувати нам будівельний ринок на сьогоднішній день. Ціни на пиломатеріали приємно здивують Вас.

Приватне підприємство "Люкс" орієнтовано на використання сучасних, економічних технологій обробки деревини. Розпилювання колод за допомогою стрічкових пилорам відомих і добре зарекомендованих виробників дозволяє одночасно при високій якості дошок і брусів, отриманих у результаті розпилювання колод, одержати істотне підвищення виходу готової продукції, знизити кількість відходів цінних порід деревини у вигляді обрізків і обпилів. Використання пилорами і стрічкових пилок дозволяє одержувати дошки і бруси з гарною якістю поверхні і мінімальні допуски на розміри, що істотно здешевлює виробництво при підвищенні споживчих властивостей пиломатеріалів.


Пиломатеріали бувають різної вологості. У домобудуванні найчастіше використовують стандартні пиломатеріали, для меблевої промисловості - виключно спеціальним чином висушені. Сушіння підвищує вартість пиломатеріалів, однак у багатьох випадках без неї не обійтися.

Висококваліфіковані спеціалісти нашого підприємства за допомогою сучасного обладнання забезпечують швидке та якісне виробництво продукції. Завдяки великому штату працівників, та безперервному виробництву ми постачаємо замовників партіями у великих кількостях. Наше підприємство суворо дотримується ГОСТів - виконує правильну геометрію порізки (без хвилі). Будівельної якості! Об'єми практично не обмежені!

Індивідуальне розпилювання колод дуба, сосни, вільхи, ясена, клена дозволяє одержувати максимальний вихід пиломатеріалів з радіальним і напіврадіальним розпилом, мінімізувати кількість дошок і брусів із сучками. Вироби, виготовлені з пиломатеріалів приватного підприємства "Люкс", мають красивий зовнішній вигляд, більш довговічні, мають високе співвідношення якість/ціна.

Компанія гарантує високу якість продукції, короткі строки виконання замовлень і поставок, гнучку систему знижок та індивідуальний підхід до кожного клієнта.


Ми Вам пропонуємо:


- Розпил деревини, що ви придбаєте в нас, а також придбаної в інших постачальників за індивідуальними розмірами замовника довжиною від 1 метра до 9 метрів, та діаметром до 1,2 метри.

- Працюємо з різними породами деревини - сосна, ялина, дуб, бук, ясен, черешня, осика, тополя, вільха і т.д.

- Також працюємо на експорт.

- Реалізуємо готовий
брус: крокви, балки, маурлат; дошки (25, 30, 40, 50) різних сортів і т.д.

- Продаємо сухі пиломатеріали (від 8% вологості до 12% вологості).

- Виробляємо піддони за Вашими розмірами.

- Виробляємо різні столярні заготовки за Вашими розмірами.

- Продаємо деревину кругляком (сосна, ялина, дуб, червоний дуб, тополя, осика, черешня, граб).

- Для зручності клієнтів надаємо послуги маніпулятора (витяг стріли 11 метрів, вантажопідйомність 5 тонн), крану (витяг стріли 15 метрів, вантажопідйомність 10 тонн), кран-балки.
Дізнатися більше можна за телефонами

+380 (67) 3329229

+380 (67) 9997775
+380 (3379) 94566

Головна | Цегла | Дерево | Будівництво | Доставка | -???-


-???- | -???-