Цегельний завод ПП "Люкс"


-???-

Корисна інформація

Дерево

Це корисно знати!

Дізнатися більше можна за телефонами +380 (67) 3329229, +380 (67) 9997775, +380 (3379) 94566

Дошка обрізна:Одним з найбільш затребуваних пиломатеріалів у сучасному будівництві є дошка обрізна. Вирізається дошка обрізна з колоди таким чином, щоб з боків позбутися кори, тому вона і називається обрізною.

Дошка обрізна широко застосовується не тільки для зовнішніх робіт будівництва, але і для внутрішньої обробки.

Наприклад, дошка обрізна використовується при підготовці даху до покриття, чорнової підшивки підлог, стель, виготовлення каркасів для перегородок і багато, багато іншого. Це аж ніяк не повний перелік, де може знайти своє застосування такий пиломатеріал, як дошка обрізна.

Ціни, які пропонує наше підприємство пиломатеріали, як дошка обрізна, брус залежать від кількох чинників. Основні з них - це породи дерева, з яких виготовляється ця продукція, кількість повністю завершених технологічних обробок пиломатеріалу, розміри і багато іншого.

Ми виготовляємо пиломатеріали: обрізну дошку і брус з деревини експортної якості.

Виробляються пиломатеріали на сучасному обладнанні, що зводить до мінімуму кількість відходів, що дозволяє нам стабільно тримати низькі ціни на наші пиломатеріали. Продаж пиломатеріалу оптом і в роздріб з кожним роком збільшується.


Дошка необрізна:
Дошка, що відрізняється необробленими краями, називається дошкою необрізної. Краї у неї не спиляні, або спиляні частково, часто в місцях кромки можна зустріти кору дерева. Подібна необроблена поверхня називається обзолом.

Головною характеристикою такої дошки є її невисока якість. Як правило, використовують ці дошки в обробці конструкцій, що не вимагають особливих критеріїв до зовнішнього вигляду пиломатеріалів. Це може бути обшивка, решетування, настили на підлогу.


Дошка калібрована:


Калібрована дошка - це дошка, що пройшла механічну обробку (циркулярна пила, фуганок, рейсмус, торцювання (при необхідності).
У каліброваної дошки протилежні грані паралельні, а торці відпиляні перпендикулярно граням. Не допускаються сліди кори, на лицьовій поверхні - тріщини, що випадають, або чорні сучки. Висока якість поверхні. Високий ступінь готовності для монтажу горизонтальних і вертикальних поверхонь.

Калібрована дошка - універсальний продукт. Може бути використана в якості готового виробу або напівфабрикату для виготовлення столярних виробів. Без додаткового доопрацювання може застосовуватися в якості терасної дошки, палубного настилу, статевої чи обшивальної дошки.

Основні принципові відмінності каліброваної дошки:
- висока стійкість до гниття;
- стабільність розмірів;
- знижена теплопровідність;
- прекрасний зовнішній вигляд.

Брус звичайний.


Що собою являє: брус - це обтесані з чотирьох сторін колода товщиною більше 100 мм.
Основні стандартні розміри бруса - 100х100 мм, 100х150 мм і 150х150 мм. Довжина - 4, 4.5, 6 м.

Де використовується брус: для великих дерев'яних елементів - сходів, вікон, а також при будівництві дерев'яних будинків. Цей вид пиломатеріалу виглядає естетично, зберігає тепло і не дає усадки.

Як вибрати якісний дерев'яний брус: при покупці бруса переконайтеся, що його поверхня рівна. Вологість якісно висушеного бруса складає 8-12%. Ціна бруса різниться в залежності від типу. Розрізняють звичайний, клеєний, оциліндрований та профільований брус.

. .

Головна | Цегла | Дерево | Будівництво | Доставка | -???-


-???- | -???-