Цегельний завод ПП "Люкс"


-???-

Двері

Дерево

Міжкімнатні дерев'яні двері під замовлення

Ми раді вітати Вас на сайті приватного підприємства "Люкс". Ось уже більше чотирьох років ми активно працюємо на ринках Луцька, Львова, Рівного та областях. Наша спеціалізація - виготовлення на замовлення дерев'яних дверей з дерева, а також їх встановлення "під ключ".

Встановити у своєму будинку красиві міжкімнатні дерев'яні двері - це не розкіш, це - свідчення гарного смаку! Двері - це спосіб створення в оселі різноманітності інтер'єрів і настроїв, умова їх гармонійного співіснування в єдиному просторі будинку. Тому, якщо Вам потрібні якісні двері і надійна їх встановлення, підкріплена гарантією, Ви потрапили саме за адресою ....


Процес вибору дверей для Вашого будинку, офісу або дачі стає своєрідним компромісом. Існує дуже багато причин, які визначають покупку нових дверей: комусь потрібно багато вільного місця, і він бажає створити більш раціональний поділ простору будинку; хтось більш чутливий до проблеми стилю і шукає особливо рафінований дизайн, приділяючи особливу увагу обробці і деталям; є хтось, хто хоче усамітнитись у своєму тихому кутку, щоб залишити за дверима повсякденні турботи, проблеми і власні невдачі; хтось просто хоче замінити старі, що втратили привабливий вигляд і скрипучі двері, і існує хтось, нарешті, хто хоче принести свіжий струмінь новизни й додати обробці будинку особистісні відтінки. Вибір дверей величезний, і обумовлено це безліччю смаків покупців. Але, незалежно від стилю життя, основною вимогою до дерев'яних дверей було і залишається гарантована якість і сталість характеристик у часі.


Дерево, в процесі виробництва дверей, піддається стадійним обробкам різного виду, що надає кінцевому виробу його властивості - механічну стійкість, незмінність лінійних розмірів, стійкість у процесі експлуатації. Перед процесом переробки дерева необхідно провести обробку в сушильних камерах, що сприяє стабілізації внутрішньої вологості.
Сушіння деревини проводиться різними способами: в сильно розрядженому середовищі, за допомогою конденсації вологи, шляхом повітряного обдування. Метою сушіння є зниження відносної внутрішньої вологості дерева з метою підвищення його твердості, стійкості та тривалості терміну його служби.


Весь цикл сушіння вимагає наявності спеціального обладнання, щоб уникнути викривлень деревини, тріщин або створення внутрішнього напруження, які можуть виникнути через невеликі дефекти сушіння. Хороша стабільність дерева досягається вже при 8-10% відносної внутрішньої вологості. Виготовлені таким чином дерев'яні міжкімнатні двері не деформуються і зберігають естетичні і функціональні властивості, довгі роки.

Щоб домогтися від дерев'яних дверей високого рівня функціональності і естетики зовнішнього вигляду необхідно пройти численні стадії виробництва. Точність, надійність і технічний рівень деревообробного устаткування мають визначальну важливість для отримання якісних дерев'яних дверей з масиву.

"Якість, надійність, екологічність та естетика" - ці поняття в повній мірі відносяться до продукції, що випускається нами.

ПРОПОНУЄМО ВАМ:

• виготовлення дерев'яних міжкімнатних дверей з масиву дуба, ясена, сосни, вільхи.
Термін виготовлення дверей від 14 днів!
• виготовити та змонтувати дерев'яні сходи, а також виготовлення інших столяри виробів


ЯКІСТЬ!

Важливим акцентом нашої діяльності є забезпечення клієнта високою якістю. Ми пропонуємо оптимальне співвідношення між ціною і якістю, і в цьому полягає безсумнівна, суттєва перевага нашої продукції, що досягається за рахунок:
• застосування прогресивних технологій
• Якісних сучасних матеріалів
• високотехнологічного обладнання


НАДІЙНІСТЬ!

У нас успішно працюють три столярні майстерні, більше 40 штатних спеціалістів самої високої кваліфікації, які володіють усіма тонкощами виготовлення і подальшого монтажу виробів. Наші міжкімнатні двері не перекошуються, не розсихаються. Наші майстри працюють тільки з добре просушеної високоякісної деревиною, фурнітурою і витратними матеріалами від кращих виробників. Купуючи нашу продукцію, ви робите правильний вибір на користь власного комфорту і безпеки - наші міжкімнатні двері з натурального дерева - надійні, довговічні. Вони стануть для вас справжнім щитом від життєвих негараздів.


ЕКОЛОГІЧНІСТЬ!

У наше століття космічних швидкостей і екологічних катастроф ми чудово усвідомлюємо потребу людей створити власний затишний світ, де здоров'ю ніщо б не загрожувало. Дерево вважається одним із самих екологічних матеріалів, але тільки від майстрів, які виготовляють з нього вироби, залежить, наскільки будуть збережені цінні властивості деревини. У нас працюють професіонали, яким відомі всі секрети обробки дерева, тому міжкімнатні двері нашого виробництва зберігають всі найкращі якості. Більш того, на дерев'яних поверхнях, обробленими спеціальними екологічно чистими речовинами, не утворюються шкідливі для людини грибки і мікроорганізми. А завдяки прекрасним теплозберігаючими якостями матеріалу і професіоналізму наших майстрів, за міжкімнатними дерев'яними дверима з натурального масиву завжди пануватиме тепла і здорова атмосфера.


ЕСТЕТИКА!

Майстри нашої компанії, як казали в давнину, "відчувають душу дерева", і тому кожний наш виріб - справжнє диво столярного мистецтва. Нам по силах виготовлення дверей на замовлення в будь-якій стилістиці, будь-якому колірному рішенні, з дуба, ясена, сосни, вільхи. Індивідуальний підхід - ще одна наша перевага. Завдяки власній чудово оснащеній виробничій базі і висококваліфікованому персоналу, ми виготовимо міжкімнатні двері будь-якого розміру і типажу в повній відповідності з Вашими побажаннями.

ВАРТІСТЬ ПРОДУКЦІЇ!

Виробництво знаходиться за межами обласного центру, це дозволяє нам мінімізувати собівартість виготовлення продукції, що в свою чергу веде до зниження вартості готових дверей та інших столярних виробів.


ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ!

Ми не просто виготовляємо міжкімнатні двері з масиву натуральної деревини відповідно до Ваших уподобань але й пропонуємо доставку та установку "під ключ". До послуг, також входить виїзд до замовника для виміру і консультації на місці планованої заміни / встановлення дверей.
Також у нас можна замовити і весь спектр імпортної дверної фурнітури і комплектуючих до міжкімнатних дверей.


НАШІ ГАРАНТІЇ!

Виробництво дверей - це особливий процес, що включає в себе кілька стадій. Від того, наскільки бездоганно проходить кожна з них, прямо залежить кінцевий результат. У цьому відношенні виробництво дерев'яних дверей викликає особливий інтерес. Дерево - матеріал живий, а тому примхливий і непередбачуваний. З цієї причини обробка деревини - це ціла наука, пізнати яку призначено далеко не всім. Не дивно, що дерев'яні двері так помітно відрізняються за рівнем виконання в залежності від виробника. Наші майстри створять для Вас висококласні міжкімнатні двері за індивідуальними кресленнями в найкоротші терміни (в залежності від обсягу замовлення). На всю нашу продукцію з дерева надається річна гарантія.

Головна | Цегла | Дерево | Будівництво | Доставка | -???-


-???- | -???-