Цегельний завод ПП "Люкс"


-???-

Меблі

Дерево

Меблі з дерева - живі меблі!


Ніщо так не затримує погляд і не зігріває душу, як меблі з натурального дерева. Досить довго меблі з дерева будуть зберігати тепло Вашого дому, не йдучи ні в яке порівняння зі склом, металом, пластиком і ДСП. Меблі з натуральних матеріалів притягують погляд уже одним своїм виглядом. Перебуваючи серед таких виробів, вдихаючи неповторний запах свіжості і аромат деревини, що бадьорить, Ви переймаєтеся почуттям, що ці меблі живі, і що вони "дихають". Деревина, що спрадавна відомо, завжди була улюбленим матеріалом майстрів і художників при створенні шедеврів меблевого мистецтва. І це цілком просто пояснюється - ні один матеріал в природі не дозволить втілити в життя зручність вашого інтер'єру в гармонії з витонченістю і теплотою "живого" матеріалу. Як будь-який природний матеріал, дерево не тільки не шкідливе, але й має благотворний вплив на емоційний і психічний стан людей. Багатство форм, відтінків, малюнка текстури, ароматів - це все дерево.
Найголовніша перевага меблів, зроблена з цільного дерева - особливо, якщо це дерев'яні меблі у Вашій спальні - це її непідвладна часу якість. Якісно зроблені дерев'яні меблі, будь їм навіть уже сто років, при належному догляді будуть вірно служити ще не одну сотню років. Крім того, дерев'яні меблі, як правило, більш надійні, ніж меблі з інших матеріалів.

Дерев'яні меблі можуть мати самі різні стилі. Можна вибрати той варіант, який підходить саме Вам. Проте слід пам'ятати про декілька деталей, які визначають якість і красу меблів. Перш за все - добре продуманий дизайн. Від цього залежить чи буде у вас ексклюзивні дерев'яні меблі або стандартна дерев'яна стінка, шафа, ліжко. Також важливо подумати про компактність і функціональність. Якою б красивою не були Ваші дерев'яні меблі, якщо вони не зручна у використанні, то довго не прослужать. Тому особливо важливо, щоб ліжко було практичним і зручним. Шафа - не заважає і одночасно поміщає все, що Вам треба туди покласти. Стільці - красиві і зручні для сидіння. Ще одним критерієм є різноманітність варіантів. Це стосується власне вибору дерев'яних меблів для Вашого інтер'єру. Важливо добре придивитися та вибрати стилістично правильний варіант, щоб не зіпсувати ні дизайн будинку, ні дизайн меблів. Синтез зручності і гармонії дозволить почувати себе відмінно в будь-якій ситуації.


Переваги меблів з цілісного дерева.


Які переваги мають меблі з цільного дерева перед меблями з інших матеріалів?
Перш за все, дерев'яні меблі мають незрівнянно більший «потенціал майстерності» - це завжди буде більш індивідуальні, з більш витонченими деталями, більш стильні, та й просто більш гарні меблі. Сама деревина має свою неповторну індивідуальність, свої стилістичні особливості, свій малюнок. Коли до всього цього додавалася рука майстра - твір демонструє ще більшу різноманіття, красу та індивідуальність стилю.

Не підлягає сумніву, що дерево - самий екологічно чистий матеріал, який нам подарувала сама природа, і саме тому в усі часи вироби з нього були дуже популярні. Дерев'яні будинки, двері, паркет, посуд, меблі - все це й нині користується попитом. Можна з упевненістю сказати що інтер'єр, у якому є дерево, ніколи не вийде з моди, буде надійним, практичним і довговічним, а дерев'яні меблі можуть прослужити не один рік, залишаючись такою ж комфортною. Меблі з натурального дерева, особливо з цінних порід деревини, до яких відноситься ясен, є довговічним, екологічним, що володіє високою міцністю виробом, ціна якого з часом тільки зростає, так як у всьому світі ціни на натуральну деревину постійно ростуть, а кваліфікація майстрів, що працюють з натуральним деревом добре оплачується. У всі часи з натурального дерева, в тому числі і з ясена, робили відповідальні, що вимагають високої міцності вироби.


Догляд за дерев'яними меблями.


Меблі, виготовлені із цільного дерева, «дихають», і тому вони дуже чутливі до вологості навколишнього повітря. Залежно від більшої чи меншою вологості окремі дерев'яні деталі можуть злегка розширюватися або навпаки стискатися. Багато людей, хто користувався дерев'яними меблями, чули її легке мимовільне ледь чутне потріскування - це результат зміни вологості. Часто рекомендують для підтримки однаковою досить високій вологості тримати, наприклад, в спальні з цільного дерева постійно відкриту посудину з водою, щоб запобігти розсихання меблів. Трохи вологіше повітря, до того ж, набагато корисніше для легенів.
Якщо можливо, краще тримати Ваші дерев'яні меблі подалі від джерел високої температури, а також уникати попадання на неї джерел прямого сонячного світла.
Очищати меблі краще всього ледь вологою м'якою ганчіркою, обов'язково переконавшись, що після очищення меблі не залишаються вологими. Якщо треба просто видалити пил - краще зробити це сухою м'якою ганчіркою. Не залишайте вологу тканину, що лежить на дерев'яних меблях.
І нарешті в даний час цілком можна захистити ваші меблі нанесенням тонкого шару спеціального захисного поліролю - переважно такого, який не містить силікон.


Дерев'яні двоярусні ліжка.


Особливою популярністю користуються сьогодні двоярусні ліжка - вони не тільки допомагають заощадити місце в невеликий дитячій, але й подобаються самим дітям. Зрозуміло, вони повинні бути безпечні в експлуатації. Встановивши в дитячій двоярусне ліжко Ви отримуєте кілька ефектів одразу: розчищається місце для робочої зони, для письмового столу, ігрової зони. Дитячі двоярусні ліжка - відмінний вибір для мобільних сучасних людей, їх використання дозволить звільнити в кімнаті простір для дитячих ігор і розваг.

Головна | Цегла | Дерево | Будівництво | Доставка | -???-


-???- | -???-